Dziękuję wszystkim za udział w konkursie! Poniżej znajdziecie listę zwycięzców, którzy otrzymują pakiety startowe na Półmaraton Wągrowiec Skoki!

Trzy pakiety startowe, które były do wygrania w zabawie wędrują kolejno do:

  • Magdy za przepis na jesienną chandrę: „Bieganie to mój sposób na jesienną chandrę :). Gdy wszyscy grzeją się pod kocami z kubkami gorącej kawy, ja uwielbiam wyjść w deszczowy chłód, zaciągać się jesiennym powietrzem, upajać oczy złotą jesienią i rozweselać dzień przechodniom, którzy patrzą z niedowierzaniem, że komuś chce się zrobić coś więcej, niż tylko przemknąć szybko ze sklepu do domu, czy z domu do pracy. To właśnie jesień i zima są moimi ulubionymi porami roku do biegania, dlatego Półmaraton Wągrowiec Skoki byłby dla tegoroczną kropką nad i w tym temacie!”
  • Marka dla którego bieganie jest niekończącą się przygodą. Przeczytajcie sami: „Bieganie to dla mnie niekończąca się przygoda. Za każdym razem kiedy jadę na zawody wiem, że spotkam tam znajomych, spędzę mega dobry czas. Pewnie, że czasem chodzi o wynik, ale niekiedy chodzi też właśnie o tę samą radochę z biegania. Ciężko to wyjaśnić słowami komuś kto postrzega bieganie jako coś nudnego. Jednak osoby, które biegają na pewno będą wiedziały o czym piszę. Bieganie jest nie tylko pasją, ale częścią mojego życia.”
  • Justyny, która nigdy nie lubiła biegać, ale kiedy już spróbowała, wplata bieganie w swoją codzienność: „Nigdy jakoś specjalnie nie lubiłam biegania. Wydawało mi się nudne i dziwiłam się co może w nim być takiego ekscytującego. Nie ciągnęło mnie też, aby się o tym przekonać, aż pewnego dnia koleżanka namówiła mnie na krótki bieg. Moje samopoczucie kiedy skończyłyśmy biegać było rewelacyjne. Byłam pełna energii i ochoty do działania, humor dopisywał i ogólnie czułam się wyśmienicie. Teraz choć nie biegam codziennie to staram się to robić przynajmniej kilka razy w tygodniu. Bieganie mnie odstresowuje, dodaje mi energii i sprawia, że więcej się uśmiecham. Jest dla mnie zastrzykiem optymizmu! 🙂

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie komentarze i udział w konkursie. Trzymam kciuki za Zwycięzców i Wasz start w Półmaratonie w Wągrowcu!!!
Powodzenia!!! Życzę Wam mocy w nogach i świetnej zabawy!

KONKURS rozstrzygnięty! Sprawdź kto wygrał pakiety startowe na Półmaraton Wągrowiec Skoki!
5 (100%) 5 votes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here