Branża deweloperska nie należy do najłatwiejszych i nie jest tak prosto wyjść poza utarte już i wszystkim znane formy promocji czy reklamy w tym sektorze. Jednak jak się okazuje, wystarczy trochę chęci, nieszablonowego myślenia, odwagi i można w ciekawy sposób wyróżnić się na tle konkurencji.

Lusówko to wieś w województwie wielkopolskim w gminie Tarnowo Podgórne, nad rzeką Samą. Od Poznania dzieli ją zaledwie 22 km. Bogactwo zieleni, towarzystwo lasów i jeziora Lusowskiego, a także jeden z najciekawszych szlaków turystycznych w Wielkopolsce, to nie jedyne atuty tej lokalizacji w pobliżu Poznania. Gmina postanowiła położyć także duży nacisk na popularyzację biegania jako najbardziej dostępnej formy rekreacji. To właśnie współpraca Władz Gminy oraz firmy Novum Plus zaowocowała zorganizowaniem biegu „Rozalińska 13-tka”.

„Rozalińska 13-tka czyli 13 km na łonie przyrody

„Rozalińska 13-tka” to impreza, która po raz pierwszy miała miejsce 4 czerwca 2016 roku. Dystans biegu to 13 km, głównie wokół Jeziora Lusowskiego (droga leśna w 95%) i na terenie osiedla Rozalin. Na trasie zlokalizowane będą dwa punkty odżywcze na 4 i 8 km biegu. Natomiast limit czasu na pokonanie wyznaczonego dystansu wynosi 2 h 30 min, czyli według mnie wystarczająco dużo, aby każdy w trakcie biegu nacieszył się przyrodą i dał radę dotrzeć do mety w swoim tempie.

Na trasie biegu możemy spodziewać się  zróżnicowanego podłoża – od asfaltu, przez leśne ścieżki, po piaszczystą plażę – mówi  Tomasz Ostajewski z firmy Novum Plus, która jest organizatorem wydarzenia.

„Rozalińska 13-tka” czyli biegiem przez Osiedle Rozalin
„Rozalińska 13-tka” czyli biegiem przez Osiedle Rozalin

Pomysłodawcą i głównym sponsorem biegu „Rozalińska 13-tka” jest deweloper, który realizuje inwestycję „Osiedle Rozalin” w podpoznańskim Lusówku.

Dobry pomysł to klucz do sukcesu

Większość deweloperów promując swoje inwestycje, komunikację opiera głównie na kampaniach bilbordowych, ulotkach, plakatach. Zazwyczaj są na nich standardowe hasła sprzedające, mówiąc bardzo prosto marzenia, szczęśliwe życie, które zagwarantuje zamieszkanie w tym miejscu. Jednak taka strategia nigdy nie gwarantuje, że uda się dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej. W przypadku biegu „Rozalińska 13-tka”, którego trasa w części wiedzie przez teren osiedla, deweloper trafia do osób aktywnych fizycznie, którym w sposób zupełnie nieinwazyjny, podczas biegu pokaże zarówno osiedle, jego zalety, jak też zieloną okolicę. Przy tym wszystkim gwarantuje świetną zabawę, atrakcyjne nagrody dla zwycięzców oraz czas, który można spędzić z rodziną.

Bez względu na to czy masz już mieszkanie, czy dopiero szukasz swoich czterech kątów, bieg „Rozalińska 13-tka” jest świetną okazją, aby pobiegać w sercu „zielonych płuc” Wielkopolski. To także idealna okazja, aby obejrzeć nie tylko osiedle, ale też jego atrakcyjną okolicę, idealną zarówno dla osób aktywnych oraz tych, które szukają mieszkania w spokojnej okolicy i blisko Poznania.

Więcej informacji o biegu znajdziesz na http://rozalinska13.pl

„Rozalińska 13-tka” czyli biegiem przez Osiedle Rozalin
5 (100%) 5 votes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here