Wybierając odzież do biegania najczęściej w pierwszej kolejności kierujemy się jej wyglądem. Jednak dużo ważniejsza jest jej funkcjonalność. A jak sprawdza się podczas biegania odzież termoaktywna Brubeck?

Przeczytaj jak w testach wypadła koszulka termoaktywna darmska 3D Run PRO i spodenki do biegania Brubeck Running Force.

Koszulka termoaktywna Brubeck 3D Run PRO z krótkim rękawem

Odzież termoaktywna Brubeck - test
Odzież termoaktywna Brubeck – test // Fot.: borntobeironman.pl

Pierwszą rzeczą na jaką zwróciłam uwagę, było bardzo dobre dopasowanie się koszulki do ciała. Materiał z jakiego jest wykonana to 60% polipropylen i 40% poliamid. Obawiałam się, że podczas biegania może się ona podwijać, co zmniejszy komfort treningu. Jednak nic takiego nie miało miejsca. Odzież termoaktywna Brubeck, wykonana jest w technologii bezszwowej, dzięki czemu nie musimy obawiać się otarć, nawet podczas długiego treningu. Dodatkowo w miejscach o wzmożonej potliwości, koszulka termoaktywna posiada modyfikowane sploty, które poprawiają cyrkulację powietrza. Można powiedzieć, że koszulka Brubeck 3D Run PRO pracuje razem z ciałem podczas treningu.

Nie tylko bieganie

Oczywiście bieganie nie jest jedyną aktywnością podczas której na pewno sprawdzi się opisywana koszulka termoaktywna. Równie dobrze sprawdza się ona podczas treningów na siłowni czy zajęć fitness. Bardzo dobrze reguluje temperaturę ciała, dzięki czemu nasz trening jest jeszcze bardziej efektywny.


Spodenki do biegania Brubeck Running Force

Odzież termoaktywna Brubeck - test
Odzież termoaktywna Brubeck – test // Fot.: borntobeironman.pl

Jeśli jesteś fanką spodenek o długości 3/4 ten produkt na pewno Ci się spodoba. Spodenki do biegania Brubeck Running Force mają wyższy tył, dzięki czemu nie zsuwają się podczas treningu. Również dzięki temu, że tył spodenek jest wyższy z tyłu znajduje się dość duża kieszonka, w której spokojnie zmieści się nie tylko mały klucz od domu, ale także np. paczka chusteczek higienicznych czy karta do bankomatu. Uważam to za duży plus, ponieważ kieszonki z tyłu spodenek są zazwyczaj dość małe i często ciężko do nich włożyć choćby dowód osobisty. Tutaj nie musimy się o to martwić.

Odzież termoaktywna Brubeck - test
Odzież termoaktywna Brubeck – test // Fot.: borntobeironman.pl

Ściągacze, które zostały umieszczone na nogawkach, bardzo dobrze utrzymują spodenki na swoim miejscu. Nie ma obawy, że zaczną się one podwijać i raptem znajdą się nad kolanami.
Skład spodenek to 96% poliamid, 4% elastan.

Pamiętaj o widoczności podczas treningu

Jedyne zastrzeżenie mam do elementu odblaskowego, którym jest nazwa firmy umieszczona na nogawce spodenek. Już po pierwszym treningu zauważyłam, że słabo trzyma się materiału. Po praniu litery coraz mocniej zaczęły się odklejać.

Poza tym spodenki do biegania Brubeck to moim zdaniem kolejny bardzo dobry produkt tej firmy.

 

 


Co do kwestii antyalergicznych o których wspomina na swojej stronie producent, ciężko mi ocenić, ponieważ nigdy nie miałam problemów z tym związanych.

Podsumowując mogę powiedzieć, że odzież termoaktywna Brubeck doskonale sprawdzi się podczas treningów zarówno pod dachem jak i na zewnątrz. Uważam, że jakość i funkcjonalność jaką oferuje odzież Brubeck, spełni oczekiwania najbardziej wymagających sportowców.

Odzież termoaktywna Brubeck - test
Odzież termoaktywna Brubeck – test // Fot.: borntobeironman.pl

Więcej na temat produktów Brubeck znajdzesz na stronie producenta na http://brubeck.pl/

Odzież termoaktywna Brubeck – test
5 (100%) 5 votes

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here