O nas

Born to be Ironman to serwis, który powstał z ogromnej pasji do sportu. Naszą uwagę skupiamy wokół tematyki triathlonu, biegania, kolarstwa i motywacji. Naszym celem jest upowszechnianie idei zdrowego i aktywnego trybu życia oraz dostarczanie przydatnych wskazówek osobom, które zajmują się sportem zawodowo.

Oprócz wartości merytorycznej, wszystkim zainteresowanym oferujemy także pomoc w kwestii doboru odpowiedniego rodzaju treningu i diety. Nasi trenerzy personalni pomagają przede wszystkim osobom początkującym, które pragną, aby aktywność fizyczna na stałe zagościła w ich życiu, a zdrowe nawyki żywieniowe pomogły osiągać zamierzone cele.

Małgorzata Stankiewicz

Założycielka i Główny Trener Personalny w Borntobeironman.pl

Sport od zawsze był częścią jej życia. W młodości zawodowo trenowała piłkę ręczną, biorąc udział w Mistrzostwach Polski oraz rywalizując na arenie międzynarodowej m.in. z drużynami z Włoch, Niemiec, Słowacji czy Austrii. Po zakończonej karierze szczypiornistki przyszedł czas na bieganie.

Na przełomie 10 lat Małgorzata uczestniczyła w blisko 80 biegach w Polsce, z czego ponad 20 to maratony i półmaratony. W 2015 roku zdobyła Koronę Polskich Maratonów, która stanowiła uwieńczenie jej biegowych osiągnięć. Już wtedy zakochała się też w triathlonie, aby rok później ukończyć 1/2 tego dystansu podczas zawodów Herbalife Ironman 70.3 Gdynia. Obecnie oprócz stałej aktywności fizycznej, pomaga też innym w osiąganiu sportowych celów. Motywuje, wspiera i doradza, stając się dla swoich współpracowników nie tylko trenerem, ale także doświadczonym mentorem.

Nasi Partnerzy i Współpracownicy

Jak wygląda współpraca z trenerem personalnym?

Każdą ze współpracujących z nami osób traktujemy indywidualnie, a przygotowywane przez nas plany treningowe i dietetyczne uwzględniają zarówno predyspozycje zdrowotne, jak i prowadzony styl życia. Mamy świadomość tego, jak trudno jest czasem pogodzić pracę zawodową i życie rodzinne z efektywnymi treningami. Właśnie dlatego ilość i rodzaj aktywności fizycznej dostosowujemy do możliwości każdej osoby indywidualnie.

Bez względu na to, czy mieszkasz w centrum miasta, na jego obrzeżach czy na wsi, nasi trenerzy dopasują rodzaj aktywności fizycznej do Twoich możliwości i upodobań. Ćwiczenia możesz wykonywać w domu, na dworze lub na siłowni – a to wszystko w stałym kontakcie z trenerem personalnym, który będzie motywował Cię do dalszych ćwiczeń.

Dowiedz się więcej na temat treningów personalnych

Czym wyróżniają się plany dietetyczne od Born to be Ironman?

Plany dietetyczne przygotowywane przez nasz zespół to nie tylko zestaw składników, które pozwolą Ci na zrzucenie zbędnych kilogramów lub osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Każdy plan dietetyczny uzupełniamy także o przepisy na pyszne posiłki oraz o wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia.

Otrzymany drogą mailową plan dietetyczny to dopiero początek współpracy. Na każdym jej etapie możesz także liczyć na wsparcie naszych ekspertów. To oni co miesiąc analizują Twoje postępy i optymalizują Twoją dietę w kolejnych tygodniach jej trwania. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że z każdym dniem jesteś bliżej osiągnięcia ustalonego na początku celu, a dotarcie do niego, to tylko kwestia czasu.

Dowiedz się więcej na temat planów dietetycznych