Szukasz półmaratonu, którego trasa rozciągać się będzie między dwoma miastami? Mam coś dla Ciebie!

KONKURS! Wygraj pakiet startowy na Półmaraton Wągrowiec Skoki!
KONKURS! Wygraj pakiet startowy na Półmaraton Wągrowiec Skoki!

Półmaraton Wągrowiec Skoki to bieg, którego trasa prowadzi z Rynku w Wągrowcu na metę w Skokach. Bieg odbędzie się już 23 października 2016 roku.

Jeżeli chcesz wziąć udział w półmaratonie w Wągrowcu nic prostszego. Weź udział w konkursie w którym do wygrania są aż 3 pakiety startowe na to wydarzenie!

Wystarczy, że w komentarzu do tego wpisu napiszesz DLACZEGO BIEGASZ I CZYM JEST DLA CIEBIE BIEGANIE, a możliwe, że właśnie do Ciebie powędruje jeden z pakietów startowych.

Nagrody w konkursie – Półmaraton Wągrowiec Skoki

Spośród wszystkich odpowiedzi udzielonych w komentarzach, wybrane zostaną trzy osoby, których historie zostaną uznane za najbardziej inspirujące i motywujące i to właśnie one otrzymają pakiet startowy na Półmaraton Wągrowiec Skoki.

Na odpowiedzi macie czas do 17.10.2016 r. włącznie. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 18.10.2016 r. na łamach serwisu borntobeironman.pl. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie prawidłowego adresu e-mail, za pomocą którego będę mogła skontaktować się ze zwycięzcami konkursu.

UWAGA: W konkursie biorą udział wyłącznie odpowiedzi udzielane w komentarzu do tego posta. Odpowiedzi udzielane na kanałach społecznościowych, pod innymi postami, mailowo lub w jakikolwiek inny sposób nie będą uwzględniane.

KONKURS! Wygraj pakiet startowy na Półmaraton Wągrowiec Skoki!
5 (100%) 4 votes

7 KOMENTARZE

  1. Biegam ponieważ bieganie motywuje mnie do działania. Pozwala mi znaleźć czas tylko dla siebie i dzięki czemu mogę spokojnie przemyśleć wiele spraw. Jednak nie jest jedynie sposobem na złe chwile. Również kiedy mam dobre dni, biegam i dodatkowo ładuję baterie pozytywnym myśleniem. Bieganie pozwala mi poznać siebie, uczy mnie cierpliwości, pokory i systematyczności.

  2. Bieganie to mój sposób na jesienną chandrę :). Gdy wszyscy grzeją się pod kocami z kubkami gorącej kawy, ja uwielbiam wyjść w deszczowy chłód, zaciągać się jesiennym powietrzem, upajać oczy złotą jesienią i rozweselać dzień przechodniom, którzy patrzą z niedowierzaniem, że komuś chce się zrobić coś więcej, niż tylko przemknąć szybko ze sklepu do domu, czy z domu do pracy. To właśnie jesień i zima są moimi ulubionymi porami roku do biegania, dlatego Półmaraton Wągrowiec Skoki byłby dla tegoroczną kropką nad i w tym temacie!

  3. Bieganie jest dla mnie rodzajem wolności, oderwania się od codziennych trosk i zmartwień. Tylko ode mnie zależy jak daleko i gdzie pobiegnę. Wszystko zależy ode mnie i od tego jak udało mi się wytrenować organizm. Przesuwanie swoich granic pozwala mi poznawać siebie jeszcze bardziej.

  4. Bieganie to dla mnie ciągłe wyzwanie. Uważam, że tu nigdy nie można powiedzieć, że coś jest skończone. Można ukończyć maraton i to jest sukces, ale zawsze można poprawić wynik, pobiec w maratonie w innym mieście. Jeśli nie chcemy biegać już maratonów, możemy wybrać inny dystans czy bieganie po górach. I za to właśnie kocham bieganie.

  5. Bieganie to dla mnie niekończąca się przygoda. Za każdym razem kiedy jadę na zawody wiem, że spotkam tam znajomych, spędzę mega dobry czas. Pewnie, że czasem chodzi o wynik, ale niekiedy chodzi też właśnie o tę samą radochę z biegania. Ciężko to wyjaśnić słowami komuś kto postrzega bieganie jako coś nudnego. Jednak osoby, które biegają na pewno będą wiedziały o czym piszę. Bieganie jest nie tylko pasją, ale częścią mojego życia.

  6. Nigdy jakoś specjalnie nie lubiłam biegania. Wydawało mi się nudne i dziwiłam się co może w nim być takiego ekscytującego. Nie ciągnęło mnie też, aby się o tym przekonać, aż pewnego dnia koleżanka namówiła mnie na krótki bieg. Moje samopoczucie kiedy skończyłyśmy biegać było rewelacyjne. Byłam pełna energii i ochoty do działania, humor dopisywał i ogólnie czułam się wyśmienicie. Teraz choć nie biegam codziennie to staram się to robić przynajmniej kilka razy w tygodniu. Bieganie mnie odstresowuje, dodaje mi energii i sprawia, że więcej się uśmiecham. Jest dla mnie zastrzykiem optymizmu! 🙂

  7. Lubię biegać, a gdybym mogła pobiec w Półmaraton Wągrowiec Skoki byłoby super, ponieważ są to moje rodzinne strony więc ten bieg miałby dla mnie szczególne znaczenie! 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here